Tıkla Ara Whatsapp Hattı Konum

Alüminyum doğrama olarak adlandırılan işlemler alüminyum profillerin çeşitli şekillerde kesilip birleştirilmesi ile ürün elde edilmesine verilen genel addır. Alüminyum doğrama ile Alüminyum panelli kapı ve pencere çerçeveleri en yaygın uygulama alanlarıdır. Ancak uygulama alanları bununla sınırlı değildir. Alüminyum Doğrama Uygulamaları Alüminyum doğrama uygulamalarının en yaygın olanları pencere ve kapı sistemleri olmakla birlikte hemen her alanda kullanıldığını görmekteyiz. Bina dış cephe giydirmelerinden asma tavan sistemlerine, kış bahçelerinden, cam balkonlara kadar çeşitli alanlarda kullanılmaktadır. Uzun ömürlü ve dayanıklı olmasının yanı sıra renk seçenekleri ve kolay temizlenebilir olması nedeniyle de çok tercih edilmektedir. Alüminyum Doğrama Avantajları Alüminyum doğrama sistemlerin avantajları saymakla bitmez. Ancak birkaçından bahsedelim. Dayanıklı ve uzun ömürlü olması tercih edilmelerinin en önemli sebebidir. Estetik açısında mükemmel bir görünüm sunmaktadır. Farklı renklerde üretilebilmesi sayesinde estetik kaygıları karşılayabilmektedir. Metal görünümünü kaybetmeden yapılan renklendirme herkesin ilgisini çekmektedir. Alüminyum doğrama sistemlerde kullanılan profiller ısı yalıtımlı ve ısı yalıtımsız olarak ayrılmaktadır.

Bu sayede ısı yalıtımı gereken yerlerde ısı yalıtımı yapılmasına da yardımcı olmaktadır.

Alüminyum Doğrama Özay Yapı Alüminyum Nevşehir Alüminyum doğrama sistemlerinin hazırlanması ustalık ve tecrübe gerektirmektedir. Alüminyum sistemlerin sağlam olarak hazırlanması için gereken özen kadar ölçülendirme de gerekli özenin gösterilmesi gerekmektedir.

Özay Yapı Alüminyum kaliteli hizmetleri ile en iyi Alüminyum doğrama hizmetini en uygun Alüminyum doğrama fiyatları ile vermektedir.

nevşehir alüminyum doğrama fiyat, nevşehir alüminyum doğrama usta, her türlü alüminyum işleriniz itina ile yapılır teslim edilir. alüminyum, nevşehir alüminyum doğrama fiyat, nevşehir alüminyum ustası, nevşehir alüminyumcu, kapadokya alüminyum, alüminyum işleri, alüminyum korkuluk, isyapi alüminyum nevsehir...

SON EKLENENLER

info@ozaypvc.com

Mail 7x24 Destek

Whatsapp 7x24 Destek

0533 494 83 96

Hafta içi 09:00-19:00

Web Tasarım:Yasin GÜRBÜZ